232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Klumpa
Somberek, 19. sz. vége, faragott fa, vas patkóval és pánttal
821. tétel
Bot
Dunántúl, 1942, faragott fa, vésett díszítéssel
822. tétel
Juhász kampó
Nógrád megye, 19. sz. vége, faragott, vésett körtefa
823. tétel
Juhászbot
magyar, 20. sz. első fele, faragott bükkfa
824. tétel
Juhász kampó
Alföld, 19. sz. vége, öntött fém kampó fa nyéllel
825. tétel
Bot
magyar, 20. sz. eleje, faragott rózsafa
826. tétel
Karikás ostor
Alföld, 20. sz. eleje, faragott fa nyél, fonott bőr
827. tétel
Karikás ostor
Alföld, 19. sz. vége, faragott fa nyél ón díszítéssel, fonott bőr
828. tétel
Karikás ostor
829. tétel
Fűrészes bot
magyar, 20. sz. eleje, faragott fa és acél
830. tétel
Bot
Somogy megye, 19. sz. második fele, faragott vésett fa
831. tétel
Bot
magyar, 1942, faragott (hántolt) cseresznyefa, "Szent Anna tó emlék 1942" felirattal, magyar címer ábrázolással
832. tétel
Bot
Nyugat - Európa, 19. sz. vége, faragott fa, latin felirattal
833. tétel
Bot (katonai)
834. tétel
Gyalu
magyar, 1876, faragott fa, vésett díszítéssel
835. tétel
Gyalu
magyar, 1873, faragott fa, vésett díszítéssel
836. tétel
Gyalu
magyar, 1886, faragott fa, vésett díszítéssel
837. tétel
Borotvatok
Alföld, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett díszítéssel
838. tétel
Borotvatok borotvával
Alföld, 1891, faragott, vésett fa, "Adorján Vilmusnak emlékül" felirattal
839. tétel
Cigarettatartó
osztrák, 20. sz. eleje, faragott, vésett díszítésű fa, sérült
840. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS