232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Tányér
Nagyvárad, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
521. tétel
Királybokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, kis sérüléssel
522. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, a füle pótlás
523. tétel
Bokály, 2 db
Székelyföld, 19. sz., mázas cserép, kis sérülésekkel
524. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
525. tétel
Füles tál
Székelykeresztúr, 19. sz. második fele, mázas cserép
526. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
527. tétel
Bokály
528. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
529. tétel
Bokály
530. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
531. tétel
Bokály
Beszterce, 19. sz. közepe, mázas cserép, mázhibás
532. tétel
Bokály
533. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
534. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, restaurált
535. tétel
Tál
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
536. tétel
Tál
537. tétel
Tányér
538. tétel
Bokály
539. tétel
Tányér
540. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS