232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Tál
Szekszárd, 19. sz. vége, mázas cserép
681. tétel
Tál
Mohács, 19. sz. vége, mázas cserép, apró mázhibákkal
682. tétel
Korsó, 2 db
Mohács, 19. sz. második fele, mázatlan fekete kerámia, egyik sérült
683. tétel
Korsó
Mohács, 19. sz. vége, mázatlan fekete kerámia
684. tétel
Mozsár
Mohács, 19. sz. közepe, mázatlan fekete kerámia, pereme sérült
685. tétel
Kanta és korsó
Mohács, 19. sz. vége, mázatlan fekete kerámia, sérült
686. tétel
Vizes korsó
Hőgyész, 19. sz. vége, mázatlan, karcolt díszítésű cserép, fülén "WA" jelzéssel, sérült
687. tétel
Lakodalmas fazék
Dél-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, hiányos, sérült
688. tétel
Korsó
Mohács, 1873, karcolt, benyomott díszítésű fekete kerámia
689. tétel
Fazék
Dél - Dunántúl, 1900 körül, mázatlan és mázas cserép, rátétes díszítéssel
690. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, sérült
691. tétel
Fazék
Dél - Dunántúl, 1900 körül, mázatlan cserép, festett, rátétes díszítéssel
692. tétel
Korsó
Kalocsa, 19. sz. vége, festett, mázatlan és mázas cserép, sérült
693. tétel
Tál
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
694. tétel
Tányér
Gyöngyös (?), 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
695. tétel
Korsó
Csákvár, 19. sz. második fele, festett, mázatlan és mázas cserép, sérült
696. tétel
Tányér
Gyöngyös, 19. sz. második fele, mázas cserép
697. tétel
Tányér
Pásztó, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
698. tétel
Tányér
Gyöngyös, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
699. tétel
Korsó
Mezőtúr, 1856, mázas cserép, kis sérüléssel
700. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS