232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
661-680
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Korsó
Tótkomlós, 1897, mázas cserép, kis sérüléssel
661. tétel
Csibe etető
Vas megye, 19. sz. vége, mázas és mázatlan cserép
662. tétel
Dohánytartó
Sárospatak (?), 19. sz. vége, mázas cserép, rátétes díszítéssel, kis sérüléssel
663. tétel
Korsó
Hódmezővásárhely, 1883, mázas cserép
664. tétel
Kancsó
Kárpátalja, 19. sz. vége, karcolt, rátétes díszítésű mázas cserép
665. tétel
Kancsó
Baja, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
666. tétel
Butella
Mezőcsát, 1904, mázas cserép, karcolt feliratos díszítéssel
667. tétel
Nő alakú fűszertartó
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, hiányos
668. tétel
Kancsó
Sárköz, 19. sz. második fele, mázas cserép
669. tétel
Könyvbutella
Szegvár, 1885, karcolt díszítésű, mázas cserép, "Magony Vendelé ez butella..." felirattal
670. tétel
Kancsó
671. tétel
Kétfülű korsó
Mohács, 1892, mázatlan fekete kerámia, "Molnár Mihály korsós mester" felirattal, kis sérüléssel
672. tétel
Pálinkás korsó
Mohács, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
673. tétel
Lakodalmas fazék
Alföld, 19. sz. második fele, mázatlan cserép
674. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, repedt
675. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, fülében BM jelzéssel
676. tétel
Tál
Pásztó, 19. sz. vége, mázas cserép
677. tétel
Tál
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
678. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép
679. tétel
Lakodalmas fazék
Gömör, 19. sz. vége, égetett cserép, sérült
680. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
661-680
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS