232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Lakat kulccsal, 3 db
magyar, 18-19. sz., kovácsoltvas, működőképes
781. tétel
Zsalukitámasztó, 4 db
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas
782. tétel
Kulcs, 8 db
Erdély, 18-19. sz., kovácsoltvas
783. tétel
Lakat, 6 db
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas, 4 db működik
784. tétel
Lakat kulccsal, 3 db
785. tétel
Lakat
magyar, 19. sz. eleje, kovácsoltvas, kulcs hiányzik
786. tétel
Kapu és pincezár
magyar, 19. sz., kovácsolt vas, a kapuzár működik
787. tétel
Ládalakat, 6 db
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas és vaslemez, 3 db működik
788. tétel
Töltényhüvely váza
magyar, "Sztarioszko - Emlék Oroszföldről, 1942, Sanyi-János" felirattal, koronás magyar címerrel, feliratokkal
789. tétel
Fali kép
Ruszkicza, 19. sz. vége, öntöttvas
790. tétel
Töltényhüvely váza
magyar, "István...résztvett az orosz hadjáratban Emlék, 1942" felirattal, koronás magyar címerrel
791. tétel
Dísztál
Ausztria, 19. sz. vége, öntött vas
792. tétel
Vasalótalp
német, 19. sz. vége, öntöttvas, talpán "Musterschutz 325" felirattal
793. tétel
Fali tál
Munkács (?), 19. sz. vége, áttört díszítésű öntöttvas
794. tétel
Kulacs
magyar, 20. sz. eleje, faragott fa, címer ábrázolással
795. tétel
Dísztál
Munkács (?), 19. sz. második fele, áttört díszítésű öntöttvas
796. tétel
Viharágyú
magyar, 18. sz. vége, öntöttvas
797. tétel
Fali dísztál
798. tétel
Pinceajtó zár
magyar, 19. sz. első fele, kovácsoltvas, kulccsal
799. tétel
Ostyasütő
magyar, 1900, kovácsoltvas vadászjelenettel
800. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS