232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Csöregés tál
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
721. tétel
Sütőedény (Kalácssütő)
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép
722. tétel
Fazék, 2 db
Baja, 19. sz. vége, mázatlan és mázas cserép, egyik eredeti drótos javítással, mázhibás
723. tétel
Májsütő
Gömör megye, 19. sz. eleje, mázas és mázatlan cserép
724. tétel
Sütőtál
Dráva mente, 19. sz. második fele, mázas cserép
725. tétel
Sütőtál
Vas megye, 19. sz. második fele, mázas és mázatlan cserép
726. tétel
Lábas
Balaton felvidék, 19. sz. második fele, mázatlan és mázas cserép, mázhibás
727. tétel
Fazék
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
728. tétel
Fazék
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
729. tétel
Fazék
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép
730. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
731. tétel
Tarkedli sütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
732. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
733. tétel
Kuglófsütő
Vas megye, 19. sz. második fele, mázas cserép, benyomott díszítéssel
734. tétel
Fazék
735. tétel
Konyhai mérleg (5 kg)
Salgótarján, 20. sz. eleje, öntöttvas, sárgaréz tányérok pótoltak
736. tétel
Kuglófforma, 3 db
magyar, 19. sz. második fele, ónozott vörösréz
737. tétel
Patikaedény
Erdély, 18. sz., bronz
738. tétel
Lábas
Erdély, 19. sz. vége, öntött vas
739. tétel
Sörcsap
magyar, 19. sz. második fele, sárgaréz
740. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS