232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Tányér
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép
701. tétel
Tányér, 2 db
702. tétel
Korsó
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
703. tétel
Tál
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
704. tétel
Tányér
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
705. tétel
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
706. tétel
Kiskancsó
Dunántúl, 20. sz. eleje, mázas cserép, kis sérülésekkel
707. tétel
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép
708. tétel
Gyógynövény mozsár, 2 db
709. tétel
Palacsintás tányér
Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, mázas cserép
710. tétel
Kacsasütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
711. tétel
Bokály
Mohács, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
712. tétel
Kuglófsütő
Dél - Dunántúl, 20. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
713. tétel
Ikerfazék
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
714. tétel
Bödön, 2 db
Dunántúl, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
715. tétel
Kuglófsütő
Dunántúl, 20. sz. eleje, mázas cserép
716. tétel
Tejes kancsó
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
717. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 1900 körül, mázas cserép
718. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
719. tétel
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, rátétes díszítéssel
720. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS