232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
921-928
Szenteltvíztartó öntőforma
magyar, 19. sz. második fele, égetett cserép
921. tétel
Szenteltvíztartó
Közép - Európa, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
922. tétel
Búcsújáró emlék, 3 db - Szűz Mária és két női szent
Ausztria, 20. sz. eleje, színes viasz üvegbúra alatt
923. tétel
Búcsújáró emlék, 3 db - Lurdi Szűz Mária, Szent Erhard és Szent Erzsébet
924. tétel
Türelemüveg
Neudorf, 1878, üveg, faragott fa, sérült
925. tétel
Kereszt
Zemplén, 19. sz. második fele, foncsorozott, festett hutaüveg, kopott
926. tétel
Búcsújáró emlék, 4 db - Szűz Mária (Mariazell), Szent Terézia, Szent Filoména és Madonna
927. tétel
Búcsújáró emlék - Őrangyal
928. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
921-928
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS