232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Tányér, 2 db
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép, egyiken "PS Kis Anna" felirattal
641. tétel
Bokály
Siklós, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
642. tétel
Tál
Mohács, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt
643. tétel
Tányér
Mohács, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel
644. tétel
Bokály
Siklós, 19. sz. vége, mázas cserép, törött
645. tétel
Tál
Sárospatak, 19. sz. vége, mázas cserép
646. tétel
Tál
Sárköz, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
647. tétel
Butella
Mezőkövesd, 1881, karcolt díszítésű, feliratos, mázas cserép, mázhibás
648. tétel
Kulacs
Alföld, 1893, karcolt díszítésű, feliratos mázas cserép
649. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 1882, feliratos, mázas cserép, mázhibás
650. tétel
Butella
Tiszafüred, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
651. tétel
Butella
Tiszafüred, 1906, Dózsa András munkája, karcolt, feliratos mázas cserép, "a ki esztel lopja törjön ki a monya" felirattal, kis mázhibával
652. tétel
Gyermek (baba) etető, 2 db
Erdély, 19. sz. vége, mázas cserép
653. tétel
Butella
Tiszafüred, 19. sz. vége, mázas cserép
654. tétel
Butella
Alföld, 1902, feliratos, mázas cserép, sérült
655. tétel
Butella
Alföld, 19. sz. második fele, feliratos, mázas cserép, mázhibás
656. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép
657. tétel
Fonáltartó
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, áttört díszítésű, apró sérüléssel
658. tétel
Butella
Óbánya (?), 1837, mázas cserép
659. tétel
Hordókulacs
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
660. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS