232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Kályhacsempe
Magyargyerőmonostor, 18. sz. második fele, mázatlan csillámos cserép
621. tétel
Kályhacsempe
Magyargyerőmonostor, Debreceni János műhelye,1888, mázatlan cserép, hajszálrepedt
622. tétel
Sarok kályhacsempe
Kalotaszeg, 18. sz. második fele, mázatlan csillámos cserép
623. tétel
Kályhacsempe
Székelyföld, 18. sz. második fele, mázatlan cserép
624. tétel
Sarok kályhacsempe
625. tétel
Kályhacsempe
Székelykeresztúr, 17. sz. vége, mázatlan csillámos cserép, sérült
626. tétel
Kályhacsempe
Székelykeresztúr, 17. sz. vége, mázatlan csillámos cserép
627. tétel
Sarokcsempe
628. tétel
Kályhacsempe és sarokcsempe, 2 - 2 db
Kalotaszeg (Almás), 19. sz. vége, mázas cserép, Kovács Alajos munkája
629. tétel
Kályhacsempe, 3 db
Kalotaszeg (Almás), 19. sz. vége, mázas cserép, "KA" (Kovács Alajos) monogrammal, egyik sérült
630. tétel
Kályhacsempe és két sarokcsempe
Kalotaszeg (Almás), 19. sz. vége, mázas cserép, "TA" (Tihanyi Albert) monogrammal
631. tétel
Kalotaszegi kályha, 12 db-os
Nagypetri, 19. sz. vége, mázas cserép
632. tétel
Almás, 19. sz. vége, mázas cserép, Kovács Alajos csempéi
633. tétel
Kályhacsempe
Csíkmadaras, 19. sz. eleje, mázas cserép
634. tétel
Kályhacsempe
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép
635. tétel
Kályhacsempe
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
636. tétel
Sarokcsempe, 2db
Kalotaszeg, 19. sz. vége, mázas cserép
637. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg (Almás), 1877, mázas cserép, "MJ" monogrammal, kis repedéssel
638. tétel
Kályhacsempe
639. tétel
Tányér
640. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS