232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Kanta
Homoróddaróc, 1878, mázas cserép, sérült
481. tétel
Kancsó
Nagyszeben, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
482. tétel
Kancsó
Homoróddaróc, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
483. tétel
Kanta
Homoróddaróc, 1862, mázas cserép, kis sérüléssel
484. tétel
Kanta
Kaca, 1829, mázas cserép, az alján ceruzával: "Katzendorf" felirat, apró sérüléssel
485. tétel
Kanta
Homoróddaróc, 1866, mázas cserép, restaurált
486. tétel
Kancsó
Homoróddaróc, 1870, mázas cserép, mázhibás
487. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. első fele, mázas cserép
488. tétel
Királybokály
erdélyi szász, 19. sz. eleje, mázas cserép, rátétes díszítéssel
489. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
490. tétel
Bokály
erdélyi szász, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
491. tétel
Bokály
erdélyi szász, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
492. tétel
Bokály
Szeben megye,19. sz. első fele, mázas cserép, mázhibás
493. tétel
Bokály
erdélyi szász, 19. sz. közepe, mázas cserép
494. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
495. tétel
Királybokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
496. tétel
Királybokály
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép, a fül alatt "IS" jelzéssel (?), sérült
497. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
498. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
499. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
500. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS