Kályhacsempe
Kalotaszeg (Bánffyhunyad), 1880, mázatlan cserép, Nagy János munkája, hajszálrepedt
610. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 19. sz. közepe, mázatlan cserép
611. tétel
Erdélyi szász kályha
Torockó, 1795, mázas cserép, 10 db sima csempe, 10 db sarok csempe, 12 db perem, 7 db sarok, 3 db töredék, 1 db csúcsdísz, sérült, hiányos
612. tétel
Kályhacsempe
Bánffyhunyad, 19. sz. közepe, mázatlan csillámos cserép
613. tétel
Kályhacsempe
Nagypetri, 19. sz., mázatlan cserép, magyar címer ábrázolással
614. tétel
Kályhacsempe
Bánffyhunyad, 19. sz. eleje, mázatlan csillámos cserép
615. tétel
Kályhacsempe, 5 db
Almás, 19. sz. vége, mázatlan cserép, Kovács Alajos csempéi
616. tétel
Kályhacsempe
Váralmás, 1860, mázatlan cserép
617. tétel
Kályhacsempe
Brassó, 18. sz. első fele, mázatlan csillámos cserép
618. tétel
Kályhacsempe
Vármező, 19. sz. közepe, mázatlan cserép
619. tétel
Kályhacsempe
Magyargyerőmonostor, 18. sz. második fele, mázatlan csillámos cserép