232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Tányér
Morva, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, gitározó legény ábrázolással
441. tétel
Kancsó
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, restaurált
442. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
443. tétel
Korsó
Modor, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "Modor"
444. tétel
Gyertyatartó
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, hiányos
445. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
446. tétel
Tányér
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
447. tétel
Tányér
448. tétel
Bokály
449. tétel
Bokály
Dejte, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, "bordázott" díszítéssel, jelezve az alján: "O", hajszálrepedt
450. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, sérült
451. tétel
Bokály
452. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, alján sérüléssel
453. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, sérült, restaurált
454. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
455. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
456. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. közepe, mázas cserép
457. tétel
Bokály
Beszterce, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
458. tétel
Kancsó
Barcaság, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
459. tétel
Kancsó
Barcaság, 19. sz. közepe, mázas cserép, mázhibás
460. tétel
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS