232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Kancsó
Barcaság, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
461. tétel
Kancsó
Kaca, 18. sz. vége, mázas cserép, a máz restaurált
462. tétel
Kancsó
Homoróddaróc, 1870, mázas cserép, mázhibás
463. tétel
Kancsó
Barcaság, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
464. tétel
Kancsó
Homoróddaróc, 1875, mázas cserép, kis sérüléssel
465. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
466. tétel
Bokály
Beszterce, 19. sz. eleje, mázas cserép, korabeli drótos javítással, sérült
467. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
468. tétel
Bokály
469. tétel
Kanta
Homoróddaróc, 1857, mázas cserép, restaurált
470. tétel
Kanta
Homoróddaróc, 1869, mázas cserép, sérült
471. tétel
Kanta
Homoróddaróc, 1866, mázas cserép
472. tétel
Tányér
Szászkézd, 1809, mázas cserép, sgraffitós díszítéssel, kis mázhibával
473. tétel
Bokály
erdélyi szász, 19. sz. eleje, mázas cserép
474. tétel
Bokály
Homoróddaróc, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
475. tétel
Bokály
Százkézd, 1802, mázas cserép, sgraffitós díszítéssel, sérült
476. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. közepe, mázas cserép, kis sérüléssel
477. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. közepe, mázas cserép, kis mázhibával
478. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
479. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
480. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS