232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
501. tétel
Tál
Máramaros, 19. sz. második fele, mázas cserép
502. tétel
Tányér, 2 db
Hunyad megye, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérülésekkel
503. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
504. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérülésekkel
505. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
506. tétel
Bokály
Szamosújvár, 19. sz. közepe, mázas cserép
507. tétel
Palack
Székelykeresztúr, 1908, mázas cserép, repedt
508. tétel
Tányér
Nagyszeben, 1818, mázas cserép, sérült, mázhibás
509. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
510. tétel
Bokály
Kolozsvár, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
511. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
512. tétel
Kályhacsempe
Küsmöd, 19. sz. vége, mázas cserép, hajszálrepedt
513. tétel
Kályhacsempe
Küsmöd, 1904, mázas cserép, "Bereczki Imre műve, Küsmödön" felirattal
514. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép
515. tétel
Tányér
Vámfalu, 19. sz. második fele, mázas cserép
516. tétel
Tányér
517. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
518. tétel
Tányér, 2 db
Dél Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép
519. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, hajszálrepedt
520. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS