232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
561. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
562. tétel
Tányér
563. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. közepe, mázas cserép, kis sérüléssel
564. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
565. tétel
Bokály
Bánffyhunyad, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
566. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
567. tétel
Bokály
568. tétel
Bokály
569. tétel
Bokály
570. tétel
Szilke
571. tétel
Bokály
Torda, 20. sz. eleje, mázas cserép
572. tétel
Szilke
Kalotaszeg, 19. sz. vége, mázas cserép
573. tétel
Tál
574. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
575. tétel
Bokály
576. tétel
Bokály
577. tétel
Bokály
578. tétel
Bokály
erdélyi szász, 19. sz. eleje, mázas cserép
579. tétel
Kulacs
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
580. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS