232. Néprajzi tárgyak
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Falikép
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, repedt
401. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
402. tétel
Tányér
403. tétel
Kancsó
Felvidék, 1850, ónmázas fajansz, kis sérülésekkel
404. tétel
Olajos korsó
Felvidék, 19. sz. közepe, ónmázas fajansz, festett
405. tétel
Kancsó
Modor, 19. sz. közepe, ónmázas fajansz, sérült
406. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
407. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, sérült
408. tétel
Céh királybokály (Lakatos céh)
Ószombat, 1747, ónmázas fajansz, jelezve az alján "A", restaurált
409. tétel
Bokály
Alvinc, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
410. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
411. tétel
Bokály
412. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, restaurált
413. tétel
Kancsó
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
414. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, mázhibás
415. tétel
Bokály
416. tétel
Bokály
417. tétel
Tányér
418. tétel
Bokály
Alsó - Ausztria, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján: "A.K." jelzéssel
419. tétel
Bokály
420. tétel
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS