Falióra konzollal
981. tétel
Kandalló óra
német, 19. sz. vége, zenélő szerkezettel, fa, papírmasé, textil, toll, alpesi jelenet: táncoló párt, vízimalmot és vonatot mozgató automatikával, üvegbúrával
982. tétel
Képóra
983. tétel
Kandalló óra
984. tétel
Szék, 4 db
magyar, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon jávorfa borítással, háttámlán rombusz berakással, ülőlap kiemelhető
985. tétel
Szalonasztalka
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, tusfestett díszítéssel, egy fiókkal, sérült
986. tétel
Asztalka
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, egy fiókkal
987. tétel
Képóra
osztrák, 1830 körül, C. L. Hofmeister műhelye, több dallamot játszó, negyedütős szerkezet, , festett fémlemez jelzett b.l.: Pigler, faragott, aranyozott ökörszemes keretben
988. tétel
Ékszerasztal
magyar, 1900 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, tetején csiszolt üveglappal, kulcs nélkül
989. tétel
Vitrines asztalka
osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz rátétekkel, tetején üveglappal, belsejében bársony borítással, kulcs nélkül
990. tétel
Kandalló óra
991. tétel
Kandalló óra
992. tétel
Kandalló óra
992/1. tétel
Képkeret, 3 db
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, florentin stílusú
993. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, feles ütős szerkezet, fekete gránit tokban, aranyozott bronz rátétekkel, hadvezér szobrával, 1 kulccsal, ingával, működik
994. tétel
Kandalló óra
995. tétel
Asztali tükör
osztrák, 19. sz. vége, paliszander borítással, vésett sárgaréz intarziával, állítható tükörrel, egy fiókkal, kulcs pótolt, kis sérüléssel
996. tétel
Asztali tükör
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, állítható tükörrel, egy kulccsal, felújított
997. tétel
Keretóra
osztrák, 1840 körül, negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott ökörszemes keretben, arab számos számlap, ingával, felhúzókulccsal, zománc számlapja sérült, működik
998. tétel
Kandalló óra
Bécs, 19. sz. eleje, negyedütős szerkezet, zománcozott számlap sérült, faragott, aranyozott fa tok, ingával és felhúzó kulccsal, működőképes, kis tisztításra szorul