Búzavirágmintás váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, opak és transzparens mázas fehércserép, jelezve az alján: pecsétviasz színű domború körpecséttel, formaszám: 1068 (?)
1887. tétel
Névjegytartó tál szatírokkal
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, Apáti Abt Sándor terve, ökörvérmázas porcelánfajansz, jelezve az alján: domború körpecsét, formaszám: 6617, öblében a máz kopott, j. a talpon: ABT
1888. tétel
Kancsó - Forrásból ivó nőalak
Zsolnay gyár, Pécs, Apáti Abt Sándor és Mack Lajos terve,transzparens és opakmázas fehércserép, formaszám: 5986, alján domború körpecsétes jelzéssel
1889. tétel
Füles kínáló
1890. tétel
Kínálótál
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, labrador mázas fehércserép, jelezve az alján domború körpecséttel, kis kopásokkal
1891. tétel
Fedeles díszváza
Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, eozinmázas porcelánfajansz, jelzett az alján: domború körpecsét, formaszám: 8317
1892. tétel
Váza
1893. tétel
Névjegytartó tál
Zsolnay gyár, Pécs, 1920 körül, labrador mázas fehércserép, talpán öttemplom jel és 8948 formaszám, restaurált
1894. tétel
Virágmintás váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, opak és transzparens mázas fehércserép, j. az alján: bélyegzett márkajelzés és benyomott Zsolnay Pécs, formaszám: 8264
Kis kaspó
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján öttornyos jellel
1897. tétel
Váza
1898. tétel
Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, eozinmázas fehércserép, jelzés nélkül, formaszám: 6772 (?)
1899. tétel
Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. vége, opak és eozinmázas fehércserép, virágdísszel, talpon jelzett, 9601/2000 K. Geresics