Utolsó vacsora
német, 1900 körül, faragott puszpángfa, cseresznyefa asztalon vésett díszítéssel, latin nyelvű felirattal, apró sérüléssel
1772. tétel
Feöltő és nadrág rendjelekkel, 5 db
1773. tétel
Szabadkőműves rendjelek, kitüntetések, iratok
1774. tétel
Selyem keszkenő V. Ferdinánd arcképével
1775. tétel
Lány virággal
francia, 19. sz. második fele, aranyozott bronz, sérült, hiányos
1776. tétel
Legyező
Ausztria, 20. sz. eleje, katonai vezetők és államfők portréjával, aláírásukkal, nyomat kartonon
1777. tétel
Lószerszám garnitúra
Balkán (?), 1900 körül, smaragdzöld bélelt posztó, arany fémszállal hímzett selyem, zománcfestett sárgaréz szerelékkel, kis sérülésekkel, össz.: 9 db
1778. tétel
Miseruha
magyar, 19. sz. vége, selyem alapon selyem és fémszálas hímzés, hátoldalon: Avilai Szent Teréz ábrázolással
1779. tétel
Terítő
magyar, 19. sz. vége, bársony alapon fémszálas hímzés és rojtok
1780. tétel
Terítő
magyar, 19. sz. vége, bársony alapon fémszálas hímzés rojtok
1781. tétel
Mária a gyermek Jézussal
francia, 19. sz., faragott csont, sárgaréz keretben, sérült
1782. tétel
Gyermek Jézus
német, 18. sz. vége, faragott csont fa talapzaton, aranyozott hajjal, restaurált
1783. tétel
Szent Márk evangélista
19. sz., vörösréz és tűzzománc, réz keretben
1784. tétel
Kereszt
Jeruzsálem, 19. sz. második fele, fa alapon faragott, vésett gyöngyház
1785. tétel
Szerelmesek
francia, 19. sz. első fele, tempara, csont, hátoldalán fém intarziás díszítéssel