Díszkancsó
1867. tétel
Szószos tál kanállal
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, j. az alján: öttornyos jel, sás dekorral, fedele sérült, hajszálrepedt
1868. tétel
Teáskészlet,8 db-os
1869. tétel
Tál
Fischer Ignácz, Budapest, 19. sz. vége, festett aranyozott keménycserép, Fischer I. Budapest Hungary jelzettel, kis sérüléssel
1870. tétel
Asztalközép díszkancsó párral
1871. tétel
Díszkulacs
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján máz alatti kék családi jelzettel, Kakasok és tyúk ábrázolással
1872. tétel
Boroskancsó és 5 db korsó
1873. tétel
Díszváza
Znaim, 19. sz. vége, festett, áttört fehércserép, jelezve az alján, masszába nyomott Steidl Znaim jellel és formaszám: 1139
1874. tétel
Díszváza
Carl Klimt, 1900 körül, festett fajanszporcelán, jelezve az alján és az oldalán, C. Klimt, formaszám: 3986, j. b. o.: C. Klimt, apró restaurálással
Váza
osztrák,19. sz. vége, áttört díszítésű festett keménycserép
1877. tétel
Váza
Fischer Ignác, 19. sz. vége, festett keménycserép, jelezve az alján: Fischer I. Budapest, formaszám: 514, sérült, restaurált
1878. tétel
Dísztál
Telkibánya (?), 1890 körül, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott "TK 86"
1879. tétel
Alátét
Schütz Cili, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: masszába nyomott "Schütz Cili", 4
1880. tétel
Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz jelzett az alján: T. J. M. családi jelzettel, formaszám: 690, nyakán kis sérüléssel