230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
1546-1565
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
Tál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, kis sérüléssel
1546. tétel
Tál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült, restaurált
1547. tétel
Tál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült, javított
1548. tétel
Teatartó
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, teteje hiányzik,sérült
1549. tétel
Tál
Hanau, 18. sz., ónmázas fajansz, kis sérüléssel
1550. tétel
Patikaedény
Itália, 19. sz., ónmázas majolika
1551. tétel
Tányér, 3 db
Delft, 19. sz. közepe, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
1552. tétel
Tál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült
1553. tétel
Váza
Delft, 19. sz., ónmázas fajansz, Izsák feláldozása jelenettel, sérült
1554. tétel
Tál
Delft (?), 19. sz. második fele, ónmázas fajansz
1555. tétel
Váza
Delft, 20. sz., ónmázas fajansz, jelezve az alján
1556. tétel
Albarello
Savona, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
1557. tétel
Tál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült
1558. tétel
Korsó
német, 19. sz. vége, ónmázas fajansz,az alján jelezve, pohár restaurált
1559. tétel
Fedeles váza
Delft, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, talpán "APK" vörös jelzettel, fedele restaurált
1560. tétel
Korsó
francia, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, jelezve az alján: FG, sérült
1561. tétel
Váza
Delft, 19. sz., ónmázas fajansz, sérült, hiányos
1562. tétel
Kancsó
Dél-Európa, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, kis kopással
1563. tétel
Tányér
német, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró mázhibákkal
1564. tétel
Tál
Delft, 19. sz., ónmázas fajansz, apró mázhibával
1565. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
1546-1565
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS