Szalonasztal
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, egy kulccsal, felújított
941. tétel
Kétszemélyes íróasztal
942. tétel
Asztal és 4 db támlásszék
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, asztal egy fiókkal
943. tétel
Ülőgarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással
944. tétel
Betegasztal
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, állítható asztallappal, fém szerelékkel, felújított
945. tétel
Posztamens
20. sz. eleje, faragott márvány, kis sérüléssel
946. tétel
Posztamens
20. sz. eleje, faragott márvány, sérült
947. tétel
Ülőgarnitúra, 5 db-os
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, kárpitozás felújított, különböző garnitúrákból összeállított
948. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, esztergált, mahagóni színűre pácolt bükkfa
949. tétel
Fotel
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált lábakon, felújított
950. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, mahagóni színűre pácolt és esztergált bükkfa, kis sérüléssel
951. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa korpuszon, aranyozott blondelmassza díszítéssel
952. tétel
Vitrin
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, hajlított üvegekkel,1 db kulccsal
953. tétel
Szék, 2 db
Schmidt Miksa (1866-1935), kivitelező: Friedrich Otto Schmidt, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, jelzett az alján
954. tétel
Vitrin
francia, 19. sz. vége, fenyőfa alapon rózsafa borítással, jávorfa intarziával, sárgaréz veretekkel, hajlított üveglapokkal
955. tétel
Vitrin
osztrák, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel és berakással, üvegpolcokkal, tetején márványlappal, egy kulccsal
956. tétel
Szalonasztal
osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
957. tétel
Üveges szekrény
francia, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett fa, teknőcpáncél borítással, sárgaréz intarziával, aranyozott bronz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült