Szervíz tálca
Bécs, 1852, 13 latos antik ezüst, "CS" mesterjegy, préselt peremű, hullámzó forma, vésett, poncolt díszítéssel, fa betéttel, fülei hiányoznak
1167. tétel
Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Láng Miklós mesterjegy, négy golyó lábon álló díszkalapált, sugárbordázott tál, kis sérüléssel
Asztalközép
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vermes László mesterjegy, hólyagos, bordás díszítéssel
1170. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
Bécs, 1856-1859 között, 13 latos antik ezüst, fém felső részekkel, Thomas Dub mesterjegy, neobarokk fazon, vésett, koronás "A.V." monogrammal, eredeti doboza sérült, össz: 78 db
1171. tétel
Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AP" mesterjegy, áttört virágos peremmel és fülekkel
1172. tétel
Gyertyatartó
Bécs, 1857, 13 latos antik ezüst, Josef Weininger (?) mesterjegy, széles talpon tagolt, bordázott test, kivehető, három karos felső résszel
1173. tétel
Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Béla mesterjegy, három öntött lábon, kerek, hullámzó, bordázott tál, apró felületi hibával
1174. tétel
Kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, trébelt, mély öblű, 12 cikkelyből alakított forma
1175. tétel
Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, elmósodott mesterjegy, lecsapott téglatest, vésett nemesi címerrel, apró felületi hibával
1176. tétel
Cukordoboz
Bécs, 1857, 13 latos antik ezüst, "JF" mesterjegy, belső részén halvány aranyozással, bordázott díszítéssel, pajzsos zárszerkezettel, kulcs nélkül
1177. tétel
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KM" (Klein Mózes?) és ismeretlen mesterjegy, angol vágott végű fazon, cserélt acél kés pengékkel, új dobozban, össz.: 97 db
1178. tétel