Falióra
Bécs, jelzett: "Anton Miesser in Wien", 19. sz. közepe, acélingás, hónapos járat, diófa tok, faragott díszítéssel, római számos számlap sérült
1020. tétel
Fiókos asztalka
Itália, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, csont berakással és fiókhúzó gombokkal, faragott díszítéssel, felújított
1021. tétel
Irattartó ládika
olasz, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és szalma intarziával, tusfestett díszítéssel, felnyíló lapja mögött 5 rekesszel, kis sérüléssel, kulcs hiányzik
1022. tétel
Pad
Kína, 20. sz. eleje, egzotikus fa, faragott sárkány és főnixmadár díszítéssel
Könyvszekrény
magyar, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, csiszolt üvegekkel, kis alakítással
1034. tétel
Tálalószekrény
1035. tétel
Vitrin
magyar, 1930 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, 1 db kulccsal
1036. tétel
Varródoboz
osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa, cseresznyefa, mahagóni intarziával, csont és gyöngyház rátéttel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
1037. tétel
Fésülködő asztal és szék
osztrák, 1900 körül, jelzett: Thonet, gőzölt, hajlított bükkfa, állítható csiszolt tükörrel