Fűszertartó
német (?), 19. sz. első harmada, 13 latos antik ezüst, öblös tálka belül aranyozva, Schott mesterjegy, oroszlánkarmos és profilos ívelt lábakkal, hengerelt díszítéssel
1140. tétel
Gyertyatartó pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Miksa mesterjegy
1141. tétel
Cukordoboz
Bécs, 1850 körül, 13 latos antik ezüst, kivehetetlen mesterjegy, barokkos, hulllámzó forma, vésett, poncolt díszítéssel, zárszerkezet kulcs nélkül, apró sérüléssel
1142. tétel
Füles tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik mesterjegy, téglalap forma, plasztikus rózsadísszel
1143. tétel
Kávéscsésze, 5 db
Bécs, 1922 utáni fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "LP" mesterjegy, préselt, kalapált, hólyagos díszítéssel, üvegbetét nélkül
1144. tétel
Leveses kanál, 6 db
Bécs, 1821, 15 latos antik ezüst, "IK" mesterjegy, vésett, gót betűs BMK tulajdonosi monogrammal
1145. tétel
Villa és kés, 12 db
osztrák, 19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, IC mesterjeggyel, vésett VB monogrammal, pengén RAUCH jelzéssel, egyik sérült
1146. tétel
Asztalközép
Bécs, 1861, 13 latos antik ezüst, Thomas Dub mesterjegy, széthajló peremmel, bordás tagolással, apró sérüléssel
1147. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1148. tétel
Gyertyatartó pár
1149. tétel
Asztalközép
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen jegyek, bordás trébelt test, peremén vésett "MO" monogrammal
1150. tétel
1151. tétel
Tálca
19. sz. vége, préselt, kalapált vörösréz, kissé kopott ezüstözéssel, középen koronás családi címerrel, talp fa betéttel megerősítve
1152. tétel
Teáskészlet, 6 személyes
1153. tétel
Érmés kanalak, 6 db
Selmecbánya, 19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, 1848-as V. Ferdinánd érmés merőkkel, eredeti dobozával
Kávéskanna
francia, 19. sz. első fele, antik ezüst, kötegelt díszgyűrűkkel, díszes kiöntő csőrrel, pótolt fa füllel
1156. tétel
Kávéskanna
francia, 19. sz. első fele, antik ezüst, empire forma, plasztikus füzéres díszítéssel, pótolt fa füllel
1157. tétel
Szervíz tálca
1158. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AS" mesterjegy, fémnyomott, kerek, sima talp, tölcséres szárakkal