Cigarettatárca
1280. tétel
Cigarettakínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Manó mesterjegy, négy osztatú fa betéttel
1281. tétel
Art deco tálka
Pest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HA" mesterjegy, bordázott magas peremmel, plasztikus zerge motívummal
1282. tétel
Szarvas alakú dísz
Bécs, 20. sz. eleje, 1872-1922 közötti fémjel, préselt 900 ezrelékes ezüst lemez, Viktor Brückner mesterjegy
1283. tétel
Cigarettatárca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, Kurcz Testvérek és Adler Vilmos mesterjegy, sötétkék zománc díszítéssel és Saja Zamárdi 1933 gravírozással
Teáskanna melegítővel
osztrák, 1900 körül, kalapált nikkelezett fém, vésett díszítéssel, festett, háncsfonatú fogóval, fa tetőgombbal, állványzattal, égővel
1288. tétel
Shaker
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vermes László mesterjegy és 1937 utáni román fémjel, 13,P46 sorozatszámmal díszkalapált felülettel
1289. tétel
Serleg
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS" mesterjegy, pesti hivataljel, vésett levélkoszorú díszítéssel és "Székesfehérvár 1938. I." emlékfelirattal
1290. tétel
Cigarettakínáló doboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Szvoboda Vilmos mesterjegy, díszkalapált, rovátkolt felülettel, fa betéttel
1291. tétel
Tálca
francia, 1920 körül, fém, díszponcolt füleken színezett bakelit betétekkel, jelzett: "Argente Gelb Made in France"
1292. tétel
Női fej
Karl Hagenauer, nikkelezett réz, jelezve az alján, WW Wiener Werkstaette Hagenauer Wien, 057, Made in Austria
1293. tétel
Cigarettatárca
1930-as évek, ezüstözött alpakka, egész felületén gilosált és gépi vésett, kék vonalzománccal díszítve, vésett D. Gy. tulajdonosi monogrammal, kissé kopott
1294. tétel
Cigarettatárca
1295. tétel
Art deco gyertyatartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Láng Testvérek mesterjegy, két íves karral, fekete márvány talpazattal
1296. tétel
BMW autómodell
osztrák, 20. sz. közepe, 925 ezrelékes ezüst, oldtimer BMW 328-as modell, zománcfestéssel és műanyag kerekekkel, kis felületi kopással
1297. tétel
Doxa férfi karóra
Svájc, 20. sz. közepe, 1966-1999 közötti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, jelzett: DOXA, indexes, naptármutatós, eloxált százmlappal, működik, barna bőr szíjjal
1298. tétel
Movado férfi karóra