Art deco füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "K(?)" mesterjegy, nyolcszögletes forma, magasított peremmel, vésett BDH tulajdonosi monogrammal
1180. tétel
Talpas gyümölcskosár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal 1921-előtti mesterjegye, ovális, talpas, kétfülű forma, áttört, gyöngysordíszes peremmel
1181. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wolkenstein und Glückselig mesterjegy, babérleveles peremmel, csiszolt üveg tál későbbi pótlás
1182. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Boros József mesterjegy, kerek, karéjos forma, domborított rózsás peremdísszel, apró sérüléssel
1183. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1184. tétel
Fűszertartó pár
Bécs, 1867-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AR" mesterjegy, halvány aranyozással, hólyagos díszítéssel
1185. tétel
Fűszertartó pár
Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 925 ezrelékes ezüst, "CsT" mesterjegy, delfin formájú lábakon öblös, belső részen aranyozott tálkák
1186. tétel
Asztali készlet
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozással, Anton Henrik Zipper (Bachruch Antal utóda) mesterjegy, sodort drót dísszel, csont izoláló gyűrűkkel
Gyertyakoppintó
Bécs, 1845, 13 latos antik ezüst, "IS" mesterjegy, öntött, biedermeier forma
1189. tétel
Fűszertartó pár
Bécs, 18(1)8, 13 latos antik ezüst, 1807 utáni raktárjelzettel és 1810-1824 közötti kis adóbélyeggel, "IK" (?) mesterjegy, trébelt, sima, csónak forma, kettőzött huzal fülekkel
1190. tétel
Olaj- és ecettartó
London, 1894, sterling ezüst "R.E.-E.B." mesterjegy, négyosztatú kosár, üvegbetétek nélkül
1191. tétel
Kínáló
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, öntött, trébelt és poncolt díszítéssel
1192. tétel
Kínáló
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, három golyólábon hullámzó neobarokk, kagylómotívumos tál, vésett, poncolt dísztíéssel
1193. tétel
Főzelékes tál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal utóda Anton Henrik Zipper mesterjegy, öntött, talpas, öblös tál, plasztikus peremdísszel és káposztafejes díszgombbal
1194. tétel
Képkeret
1195. tétel
Ötvösműhely, makett
1196. tétel
Karaffa
magyar, 1900 körül, csiszolt, köszörült színtelen üveg fém szerelékkel
1197. tétel
Karaffa
német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902 előtti behozatali jel, 800 ezrelékes antikolt ezüst szerelékkel, színtelen csiszolt üveggel
1198. tétel
Érmés díszkupa