Komód
francia, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon mahagóni borítással, bronz veretekkel, dupla márványlappal, 1 kulccsal, kis sérüléssel
885. tétel
Tálalószekrény
magyar, 18. sz. vége körül, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, felül egy fiókkal, alsó rész zárszerkezete eredeti, felső rész zárja hiányzik, kis sérülésekkel
Gyertyatartó pár
osztrák, 18. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sárgaréz gyertyatartó csésze kiegészítés
890. tétel
Asztali óra
Pozsony, 18. sz., jelzett: "Lorenz Brueder in Bresburg", negyedütős szerkezet, faragott diófa tokban, vésett, cizellált sárgaréz számlap, egy kulccsal, működik
891. tétel
Emeletes szekrény
német, 19. sz. vége, tömör tölgyfa és tölgyfa borítással, faragott díszítéssel, két ajtaja mögött polcokkal, 2 db kulccsal, kis sérüléssel
892. tétel
Kétajtós szekrény
Bodensee, 18. sz. vége, tömör cseresznyefa, faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, apró pótlásokkal
893. tétel
Komód
magyar, 18. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, sérült
894. tétel
Tálalószekrény
osztrák, 1800 körül, tömör tölgyfa, faragott és aranyozott díszítéssel, zárszerkezetek pótoltak, 2 db kulccsal, sérült
895. tétel
Írókomód
896. tétel
Tálalószekrény
897. tétel
Álló óra
898. tétel
Álló óra
899. tétel
Emeletes írószekreter