Tál
Thaiföld, 17. sz. eleje, festett, égetett cserép
821. tétel
Úti evőeszközkészlet
mongol, 19. sz. vége, faragott csont evőpálcika és kés, lemezekből összeállított tok réz rátétekkel, sárkányos díszítéssel
822. tétel
Fekvő Buddha
Burma, 19. sz. vége, faragott, festett, aranyozott fa
823. tétel
Dísztál
Japán, 20. sz. eleje, festett, aranyozott satsuma kőcserép, a Fujiyama ábrázolásával, kis sérüléssel
824. tétel
Tál
Japán, 1900 körül, festett, aranyozott, satsuma kőcserép, jelzett az alján
825. tétel
Ékszertartó szekrényke
Japán, 20. sz. első fele, lakkfestett fa, aranyozott díszítéssel, fém fogantyúkkal és saroklemezekkel, belsejében 6 kisebb és egy nagyobb fiókkal, kulcs hiányzik, sérült
826. tétel
Sarokpolc
Kína, 20. sz. eleje, lakkfestett fa, udvari jelenetekkel, exportra gyártott bútordarab, kis sérüléssel
827. tétel
Füstölőtartó fedeles edény
Kína, 20. sz. eleje, sárga- és vörösréz alapon színes rekeszzománc díszítéssel, kis sérüléssel
828. tétel
Dísztál
Kína, 19. sz. második fele, festett porcelán, alján felirattal és szerencse szimbólumokkal
829. tétel
Fali dísztál
Japán, 19. sz. második fele, Meiji-kor, festett, aranyozott imari porcelán, osztott képmezőkben jelenetekkel, hátoldalon virágdísszel
830. tétel
Váza
Kína, 20. sz. közepe, festett porcelán
831. tétel
Gyertyaellenző
Kína, 19. sz. vége, három csillag isten ábrázolásával (Shou, Fu, Lu), festett porcelán, kínai felirattal, faragott fa álványzaton
832. tétel
Kaspó
Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, esősárkány párral díszítve
833. tétel
Fedeles váza
Kína, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, "famille rose" stílusú díszítéssel, udvari jelenetekkel, tűzaranyozott bronz talapzaton, restaurált
834. tétel
Váza
Japán, 19. sz. vége, festett porcelán, Sógun és gésa találkozása jelenetekkel, talpán arita jelzett
835. tétel
Dísztál
Japán, 20. sz. első fele, festett porcelán, imari dekorral
836. tétel
Dísztál
837. tétel
Dísztál
Kína, 20. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, udvari jelenettel, alján jelzett
838. tétel
Fali dísztál
Japán, 19. sz. közepe, festett, aranyozott imari porcelán, Fo oroszlánnal, hátoldalon virágokkal