230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
1080-1099
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
Iráni "Heriz" szőnyeg
19. sz. második fele, gördesz csomózás, jó állapotú
1080. tétel
Kaukázusi futószőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás
1081. tétel
Anatóliai "Karamáni" kilim függönyszárny
1900 körül, hiányos
1082. tétel
Iráni "Shahsavan" kilim szőnyeg
20. sz. eleje
1083. tétel
Kaukázusi "Kurd" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, kopásokkal
1084. tétel
Kaukázusi "Shirvan" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, színe megfolyt
1085. tétel
Kaukázusi "Derbent" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, kis sérüléssel
1086. tétel
Kaukázusi "Derbent" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
1087. tétel
Kaukázusi "Medalionos Kazak" szőnyeg
20. sz. közepe, gördesz csomózás, sérült
1088. tétel
Iráni "Kamseh" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kopott
1089. tétel
Iráni "Tebriz" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, kissé kopott
1090. tétel
Kaukázusi "Kuba-Shirván" szőnyeg
1800 körül, gördesz csomózás, sérült, hiányos
1091. tétel
Iráni "Herati" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, kopásokkal, sérült
1092. tétel
Iráni "Afsar" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, sérült
1093. tétel
Iráni "Herati" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás, felirattal
1094. tétel
Türkmén "Ersari" szőnyeg
1880 körül, szenné csomózás, kissé kopott
1095. tétel
Türkmén "Bochara" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
1096. tétel
Türkmén "Yomud" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
1097. tétel
Art deco szőnyeg, 2 db
magyar, 1920-30 körül, gördesz csomózás
1098. tétel
Faliszőnyeg
Remsey Ágnes (Hodság, 1915 - Szentendre, 2010), gördesz csomózás, sérült
1099. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
1080-1099
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS