230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
1506-1525
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
Patikaedény
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, hiányos
1506. tétel
Albarello
Itália, 18. sz., ónmázas majolika, mázhibás
1507. tétel
Albarello
Velence, 16. sz. vége, ónmázas majolika, restaurált
1508. tétel
Hordócska
Itália, Urbino, 17. sz., ónmázas majolika, sérült
1509. tétel
Patikaedény
Itália, 17. sz. második fele, ónmázas majolika, sérült
1510. tétel
Patikaedény
Itália,18. sz. eleje, ónmázas majolika, restaurált
1511. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült
1512. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz
1513. tétel
Tál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült
1514. tétel
Tányér
Delft, 19. sz., festett, ónmázas fajansz, jelzett, sérült
1515. tétel
Albarello
Itália, 18. sz., ónmázas majolika, "P. Avicenna" felirattal, jelzett az alján "N", sérült
1516. tétel
Patikaedény
1517. tétel
Albarello
Spanyolország, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
1518. tétel
Tál
1519. tétel
Tál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült
1520. tétel
Albarello
Itália, 18. sz., ónmázas majolika, sérült
1521. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, "Huile Dicinne" felirattal
1522. tétel
Bortartó
1523. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, "H. De Mille Pertuis" felirattal, sérült
1524. tétel
Tál
Hollandia (?), 19. sz. vége, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
1525. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
1506-1525
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS