Úti palacktartó
magyar, 19. sz. második fele, 6 db színtelen hutaüveg, aranyozott díszítéssel, fenyőfa alapon diófa borítású, eredeti dobozában, kis sérüléssel
1726. tétel
Pipa
osztrák, 19. sz. vége, festett porcelán, fém kupakkal,
1727. tétel
Pipa
osztrák, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, meggyfa szárral
1728. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, réz kupakkal
1729. tétel
Pipa
osztrák, 19. sz. vége, festett porcelán, fém kupakkal
1730. tétel
Pipa, 3 db
osztrák, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, egyik ezüst szerelékkel és fa szárral, sérült
1731. tétel
Gyertyatartó pár
francia, 19. sz., márvány, alabástrom és aranyozott bronz
1732. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, fém szerelékkel, eredeti bőr tokkal, gyümölcsfa szárral
1733. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. vége, égetett cserép, réz szerelékkel, meggyfa szárral, szopóka sérült
1734. tétel
Csibuk
angol, 20. sz. eleje, fa, ezüst szerelékkel
1735. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. vége, Adler Fülöp, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, eredeti bőr tokban, szár hiányzik
1736. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, hiányos
1737. tétel
Szipka
osztrák, 20. sz. eleje, tajtékkő, kaucsuk szár, ezüst madár karomban végződő fej, eredeti dobozában
1738. tétel
Szipka
magyar, 1900 körül, Donáth Sándor, borostyán szár, faragott tajtékkő, szüreti jelenettel, eredeti dobozában
1739. tétel
Kártyadoboz
magyar, 20. sz. eleje, diófa vésett sárgaréz rátétekkel, belsejében négy dobozzal, kis sérüléssel, kulcs hiányzik