Díszserleg
1606. tétel
Korsó
Erdély, 19. sz. első fele, színtelen hutaüveg, rátétes és köszörült díszítéssel, hiányos
1607. tétel
Palack
Felvidék, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel
Díszpohár
osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt színtelen üveg, köszörült, aranyozott díszítéssel, szájperemén csorbulással, aranyozás kopott
1610. tétel
Díszpohár
magyar, 19. sz. vége, aranyozott tejüveg, matricás díszítéssel 1885 évi Budapesti Országos Kiállítás Iparcsarnoka felirattal és ábrázolással
1611. tétel
Fürdőpohár
osztrák, 19. sz. második fele, színátmenetes lilás üveg, köszörült, aranyozott díszítéssel, "Kreutzbrunn Marienbad" felirattal
1612. tétel
Talpas pohár
magyar, 19. sz. vége, csiszolt, szintelen üveg,köszörült díszítéssel, szájperemén apró csorbulással
1613. tétel
Díszpohár
osztrák, 19. sz. második fele, színtelen csiszolt üveg, köszörült Apollón büszt díszítéssel
1614. tétel
Talpas pohár
magyar, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel, "NJ" monogrammal, apró csorbulással
1615. tétel
Zwischenglas pohár
Cseh, 1725-1735 körül,csiszolt, szintelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, főúri jelenettel, festése kopott, Proveniencia: Homoki Nagy Katalin családi gyűjteményből
1616. tétel
Pohár
Murano, 19. sz. eleje, sodort fehér és zöld, arany üvegszál díszítéssel
1617. tétel
Címeres pohár
német (?), 19. sz., színtelen, fazettált üveg, köszörült páros címer koronával, páncélos vitéz és kalászszedő alakjával, talpán apró csorbulással
1618. tétel
Fürdőpohár
magyar, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, színtelen üveg, aranyozott díszítéssel, "Horvátház és Füredi emlék" feliratokkal, szájperemén kis csorbulással
1619. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, színtelen és bíborpácolt üveg, zománcfestett díszítéssel
1620. tétel
Emlékpohár
osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt színtelen üveg, bíborpácolt és köszörült díszítéssel, feliratokkal
1621. tétel
Talpas fürdőpohár
Teplicz, 19. sz. második fele, bíborpácolt, csiszolt és köszörült üveg
1622. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. vége, bíborpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, szlovák nyelvű felirattal, szájperemén csorbulással, aranyozás kopott
1623. tétel
Palack dugóval
Parád, 19. sz. vége, csiszolt, bíborpácolt üveg zománcfestett, aranyozott díszítéssel, kis kopásokkal
1624. tétel
Talpas pohár
osztrák (?), 19. sz. vége,csiszolt színtelen és szeléniumrubin üveg, ezüstnitrát és zománc festéssel, vésett ARA monogrammal, aranyozás megkopva, talpán sérült