Férfi pecsétgyűrű
19. sz. első fele, 14 k finomságú antik arany, domborított, aranyozott ezüst díszítéssel, ovális fejben vésett nemesi címerrel, kis sérüléssel
1319. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehér- és sárgaarany, "GF" mesterjegy, art deco fazon, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal
1320. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "IIS" mesterjegy, vésett, pálcás tagokból, nyelves záródással, biztonsági lánccal
1321. tétel
Sport gyűrű
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "GG" mesterjegy, magasított fejben karmos foglalatban 9 db régi csiszolású briliáns, cca. 0,41 ct, (R1, Ca, VS-P2), kis sérüléssel
1322. tétel
Utazó óra
1323. tétel
Karkötő
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, Fővárosi Óra Ékszer Vállalat készítőjel, vastag, milanéz szalag, széles, nyelves záródással, biztonsági lánccal és kapoccsal
1324. tétel
Karkötő
1920 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, farkasfogas és pálcás tagokból, nyelves záródással, dupla biztonsági nyolcassal
1325. tétel
Karkötő
magyar (?), 1966-1999 közötti fémjel, ismeretlen mesterjegy, 18 k arany, két sorban áttört foglalat imitáció tagokkal, nyelves zárral, biztonsági nyolcassal, lánca hiányzik
1326. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehér- és sárgaarany, "FM" mesterjegy, art deco fazon trapéz alakú üreges tagokkal, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal
1327. tétel
Karkötő
20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, szövött szalag, tulipános rátét díszítéssel, nyelves záródással
1328. tétel
Kitűző
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany ezüst középrésszel, alakított ékszer, 8 db régi, hollandi rózsa csiszolású gyémánttal, kis sérüléssel, felső kar javított
1329. tétel
Képtartós medál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, elmosódott mesterjegy, fekete-fehér vonalzománc díszítéssel
1330. tétel
Karkötő
20. sz. eleje, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 14 k fehér-, sárga és vörösarany, lapkás, vésett fazon, "EA" mesterjegy, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
1331. tétel
Karkötő
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "MS" (?) mesterjegy, lapkás fazon, finom gépi vésettel, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
1332. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1333. tétel
Konty és fátyoltű gyűjtemény, 12 db
magyar, sváb, szláv népi ékszer, 19. sz., réz, zománc, igazgyöngy és színes üveg díszítéssel, 3 kő hiány, sérült
1334. tétel
Szelence
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, "AHS" mesterjegy, teljes felületén fehér-fekete és vajszín zománccal borítva, aranyozással díszítve, kis sérülésekkel
1335. tétel
Öngyújtó
osztrák, 20. sz. eleje, sterling ezüst tok zománc berakással és zománcfestett gáláns jelenettel, csappantyús zárókupakkal
Kínáló