Tányér
Herend, 1891-97 körül, matricás fajansz, jelezve az alján: barna koronás, szalagos jellel, kis kopással
1807. tétel
Pecsenyés tál
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék koronás jellel
1808. tétel
Csésze és alj
Bécs, 1846, festett, aranyozott porcelán, alján masszába nyomott jelzettel, kis kopással
1809. tétel
Csésze és alj
Pirkenhammer, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott CF, restaurált
1810. tétel
Csésze és alj
1811. tétel
Teáskészlet (6 személyes)
Berlin, Böhmen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, talpakon masszába nyomott jelzésekkel, apró sérüléssel, 17 db
1812. tétel
Étkészlet, 6 személyes
1813. tétel
"Tavaszi szerelem"
Richard Aigner, Rosenthal, 20. sz. eleje, festett porcelán, j.j.o.: Richard Aigner München, aljában masszába nyomott zöld Rosenthal jellel, 1917, R. N. monogrammal, sérült
1814. tétel
Vágyakozó
1815. tétel
Lányka szőlőskosárral
Bécs, 19. sz. első fele, fehér mázas porcelán, alján máz alatti kék jelzet és masszába bélyegzett F betű, tűzirepedt talp, kis sérülésekkel
1816. tétel
A három grácia
Bécs (Neu - Wien), 19. sz. vége, fehér mázas porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott jellel, sérült
1817. tétel
Talpas kínáló
Bécs, 1816, aranyozott porcelán, jelezve az alján máz alatti kék jellel és 816-os számmal
1818. tétel
Vándor festő
osztrák, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott CF jellel, restaurált
1819. tétel
Mártásos tál
1820. tétel
Játszadozó fiúk
Berlin, 19. sz., fehér mázas porcelán, talpán máz alatti kék jelzet és 3277 P. benyomott formaszám, talpon apró sérüléssel
1821. tétel
Szerelmespár
Bécs, 1900 körül, mázas fajansz, jelezve az alján: Made in Austria és masszába nyomott KWK jellel, apró máz sérüléssel, ho.: gyári felirattal
1822. tétel
Csésze és alj
Herend, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, Capodimonte stílusú domború mintával, alján máz feletti kék jelzet és masszába nyomott HEREND bélyegző
1823. tétel
Bonbonier
Herend, 19. sz. vége, festett ,aranyozott porcelán,alján máz feletti kék jelzet és masszába nyomott Herend bélyegző
1824. tétel
Csész és alj
német, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, talpon máz alatti kék jelzet és 6110 festőszám, apró kopással
1825. tétel
Udvarlás
Doccia, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján,restaurált