Teríték váza, 2 db
1260. tétel
Cukordoboz
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KB" mesterjegy, rombusz alakú, ívelt oldalú, hornyolt élű test, 4 golyó lábon, sarnéros fedéllel, vésett ML monogrammal
1261. tétel
Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KA" (Kaufmann Árpád) mesterjegy, három karika lábon díszkalapált, bordázott tálka, apró sérüléssel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal 1921-előtti mesterjegye, zsinórdíszes peremmel
1264. tétel
Keresztelő pohár és babakanál
budapesti és lengyel jellel, 1940 körül, 800 ezrelékes ezüst, Állami Pénzverő és a kanálon lengyel "FB" mesterjegy, eredeti dobozban
Italkészlet karaffával
Teáskanál, 6 db
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Miksa mesterjegy, angol vágott fazon, eredeti dobozzal
1270. tétel
Reggeliző készlet, 6 személyes
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BU" mesterjegy, vésett LA monogramos nyelek, fém pengékkel és villákkal, eredeti dobozában
1271. tétel
Cigarettatárca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, "KH" mesterjegy, gépi vésett és polirozott sávok, beágyazott zománccal két családi címer, belül aranyozva
1272. tétel
Névjegytartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Krausz Testvérek és Adler Vilmos mesterjegy, gilosált felülettel, sarkán plasztikus arany címerrel
1273. tétel
Bécsi niellós szelence
1274. tétel
Cigaretta és hamutartó
Pest 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HI" mesterjegy, kerek tálka, középen kis csészével
1275. tétel
Bonbon kínáló kosárka
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 925 ezrelékes ezüst, Állami Pénzverő készítőjellel, átfűrészelt oldalú kosár, gyöngysor peremdísszel
1276. tétel
Tintartó és toll
1277. tétel
Szalvétatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "S.P" mesterjegy, négy íves lábon álló art deco forma, bordás díszítéssel
1278. tétel
Szalvétatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "L(?)" mesterjegy, sugaras, bordázott díszítéssel