230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
Dísztál
Japán, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, imari stílusú díszítéssel, sérült, javított
841. tétel
Gésák
Japán, 19. sz. vége, színezett fametszet, papír, jelzett
842. tétel
Életképek, 4 db
Japán, 1900 körül, színezett fametszet, papír, jelzett
843. tétel
Pecsétnyomó
Kína, 20. sz. eleje, faragott zsírkő, felirattal
844. tétel
Két szamuráj
Japán, 19. sz., színezett fametszet, papír, jelzett
845. tétel
Tojás alakú doboz
Japán, 20. sz. eleje, lakkfestett fa, sérült
846. tétel
Váza
Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, misztikus állatfülekkel
847. tétel
Edény
Kína, 19. sz. első fele, festett porcelán, belső felületén felirattal, figurális jelenetekkel, sérült
848. tétel
Esküvői vázapár
Kína, 1900 körül, festett porcelán, máz alatti kék dekorral, szerencse szimbólumokkal, Fo oroszlán pár fülekkel
849. tétel
Tekercskép
Japán, 19. sz. vége, akvarell, tus, papír, virágok vázában ábrázolással, sérült
850. tétel
Tekercskép, 4 db
Kína, 19. sz. vége, lavírozott tus, papír, kasírozás nélkül, sérült
851. tétel
Gésák
Japán, 19. sz. vége, színezett fametszet, papír, feliratokkal, sérült, keret nélkül
852. tétel
Kakas csibéivel
Koson Ohara (1877 - 1945), színezett fametszet, papír, j.b.l.: pecséttel
853. tétel
Énekes madár virágzó ágon
Koson Ohara (1877 - 1945), színezett fametszet, papír, j.j.l.: pecséttel
854. tétel
Bagoly
855. tétel
Tekercskép
Kína, 19. sz. vége, tus, papír, halászok jelenettel, kerámia tekercsvégekkel, erősen sérült
856. tétel
Tekercskép
Kína, 19. sz. vége, lavírozott tus, selyem, papírra dolgozva, Han San és Sitő alakjával, fa tekercsvégekkel, feliratokkal, sérült
857. tétel
Női nadrág és köpeny
Kína, 20. sz. második fele, hímzett selyem, sérült
858. tétel
Hímzés
Kína, 20. sz. eleje, selyem alapon selyemszál gépi hímzéssel
859. tétel
Gésák a teaházban
Japán, 19. sz. vége, színezett fametszet, papír, feliratokkal, jelzett
860. tétel
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS