Szoliter gyűrű
1378. tétel
Karkötő
Budapest, 1966-1999 közötti behozatali jel, 18 k arany, fonott fazon, nyelves záródással, biztosító nyolcassal
1379. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "WA" mesterjegy, nagy rózsalánc fazon, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, apró sérüléssel
1380. tétel
Melltű
1381. tétel
Színházi táska
1920 körül, art deco retikül, 1937 utáni behozatali jellel, 14 k arany, finom láncszövettel, nyitógombján 2 db sötétkék zafír kabusonnal, selyem béléssel, pánton 50252 fazonszámmal
1382. tétel
Bross
1383. tétel
Karkötő
1384. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. közepe, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k ródiumozott arany, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 1,3 ct (M2, Cr, VSI2)
1385. tétel
Gyöngysor
1386. tétel
Gyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany, ovális csiszolású mélykék zafír cca. 0,7 ct.,10 db tenyésztett gyönggyel koszorúzva
1387. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 20. sz. vége, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 4-4 db modern csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (M1, W-TCr, VVS-VS)
1388. tétel
Gyűrű
1389. tétel
Szoliter gyűrű
1920 körül, 14 k fehérarany, "MK" mesterjegy és kalász jelzet, karmos tükörsaton foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 1,9 ct (R1, TCr, P1), apró sérüléssel
1390. tétel
Nyakék
20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel, 18 k fehérarany, bagette és kerek csiszolású briliánsokkal cca. 8 ct (M-F, TW-TCr, VVS), nyelves zárral, biztonsági nyolcassal
1391. tétel
Fülbevaló pár
1392. tétel
Gyűrű
20. sz. eleje, 14 k arany, rozetta alakban karmos foglalatban 8 db régi csiszolású briliáns cca. 0,5 ct, nagy kő kezelt, 1 brill üveggel pótolva, kis sérüléssel
1393. tétel
Fülbevaló pár
1394. tétel
Fülbevaló pár
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehér- és sárgaarany, karmos foglalatban 2 db modern csiszolású briliáns cca. 1 ct (M1, Cr-TCa, VSI-SI)
1395. tétel
Walles nyaklánc
Bécs, 20. sz. első fele, 14 k arany, szélesedő fazon, ugrókarika zárral
1396. tétel
Karmazált gyűrű