Fedeles pohár
osztrák, 19. sz. vége, mangánlila csiszolt üveg, zománcfestett díszítéssel, ón szerelékkel, aranyozás kopott
1647. tétel
Fedeles emlékpohár
osztrák, 19. sz. vége, színtelen és bíborpácolt üveg, ón szerelékkel
1648. tétel
Parfümös üveg
osztrák, 19. sz. első fele, színtelen, fazettált üveg, bíborpácolt, keleti figurával, ezüst zárókupakkal, üveg dugó hiányzik, fémen kis sérülésekkel, kupakban milánói exportjellel
1649. tétel
Váza
osztrák, 19. sz. vége, ametiszt színű üveg, aranyozott díszítéssel, aranyozása kissé kopott
1650. tétel
Emlékpohár
osztrák, 19. sz. második fele, színtelen üveg, bíborpácolt és köszörült díszítéssel, feliratokkal
1651. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, rubinpácolt üveg, színes zománcfestéssel, koronás magyar címerrel, "Emlékül" felirat megkopva
1652. tétel
Pohár
magyar, 19. sz. második fele, rubinpácolt csiszolt üveg, koronás magyar címerrel
1653. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, matt és bíborpácolt üveg, zománc festett díszítéssel
1654. tétel
Palack és pohár
Parád, 19. sz. második fele, színtelen és bíborpácolt hutaüveg
1655. tétel
Díszpohár
magyar, 19. sz. vége, csiszolt zöld színű üveg, aranyozás nyomaival, erősen kopott
1656. tétel
Pohár
szerb, 19. sz. második fele, színtelen üveg rubinpácolt díszítéssel, színes zománc festéssel, Szerbia címerével, cirill betűs "zsivio" (éljen) felirattal
1657. tétel
Fülespohár
cseh, 20. sz. eleje, csiszolt zöld színátmenetes üveg, köszörült "Karlsbad" felirattal, sérült
1658. tétel
Díszpohár
Ausztria, 19. sz. második fele, csiszolt, zöld üveg, aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
1659. tétel
Díszpohár
Ausztria, 19. sz. második fele, kétrétegű csiszolt, köszörült zöld és tejüveg, aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
1660. tétel
Talpas pohár
Zemplén, 19. sz. második fele, csiszolt zöld színű üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, "Emlékül" felirattal, aranyozás kopott
1661. tétel
Díszpohár
osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt, részben színtelen üveg, köszörült díszítéssel, "Hit, Remény, Szeretet" felirattal, N.M. monogrammal, szájperemén apró csorbulással
1662. tétel
Díszpohár
osztrák, 19. sz. vége, csiszolt tejüveg, színes üvegpaszta rátétekkel, aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
1663. tétel
Palack
Parád, 19. sz. második fele, kétrétegű, színtelen és fehér csiszolt üveg, dugó hiányzik
1664. tétel
Díszpohár
osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt színtelen és szinezett lencsés üveg, köszörült díszítéssel,apró csorbulással