Gyertyatartó pár
1223. tétel
Kínáló
német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1937 közötti pesti behozatali jegy, 800 ezrelékes ezüst, áttört peremű, neorokokó díszítéssel
1224. tétel
Színházi táska
német, 1888 utáni hold koronás fémjellel és bécsi behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst láncszövet, nagyívű merev karpánttal, fülön BREVETE D.R. PATENT jelzettel, kis sérüléssel
1225. tétel
Csörgő
19. sz. vége, ezüst lemezből préselt üreges bohócfej, fa nyéllel
1226. tétel
Tűtartó
19. sz. közepe, antik ezüst, chatelaine megoldású, préselt, üreges, kulcs alakú tok láncon
Piperekészlet, 10 db-os
Csehszlovákia, 1926-1935 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst tetők, "FB" mesterjegy, színtelen, csiszolt üveg palackok és tégelyek, egyik tükör kiegészítés, kis sérülésekkel
1229. tétel
Cigarettatárca
Bécs, 1902-1922 közötti behozatali jellel, 900 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, fedlapján kék-fehér sugaras zománc díszítéssel, fenéken apró sérüléssel
1230. tétel
Ékszerdoboz
francia, 1920 körül, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 935 ezrelékes aranyozott ezüst, kerek dobozka, gilosált alapon selymes fényű zománc festéssel, zsanéros nyitódással
1231. tétel
Szelence
Bécs, 1845, 13 latos antik ezüst, "TS" (Thomas Scheidl) mesterjegy, belül aranyozva, vésett díszítéssel
1232. tétel
Szelence
Prága, 1865, 13 latos antik ezüst, "I.HK" (feloldatlan) mesterjegy, belül aranyozva, öv alakú vésett motívummal, kis sérüléssel
1233. tétel
Szelence
19. sz. közepe, antik ezüst, "WM" mesterjegy, vésett, poncolt díszében, rózsaszálakkal és üres monogrampajzzsal, íves dobozka, zsanéros nyitódással
1234. tétel
Kávéscsésze és alj, 6 db
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül halvány aranyozással, Spíró Miksa és "LM" mesterjegy, hólyagolt díszítéssel, csiszolt színtelen üvegbetétekkel
1235. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
St. Pölten, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, szecessziós díszítésű nyelek, acél pengékből 2 db pótolt, össz.: 27 db, doboza nem hozzá tartozó
1236. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, klasszicizáló díszítéssel, peremből alakított fülekkel
1237. tétel
Kínáló
Schwäbisch Gmünd, 1930 körül, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy, sérült
1238. tétel
Füles kínálótál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BA" mesterjegy, négy golyó lábon, áttört peremmel, vésett címerábrázolással