Mozsár törővel
Felvidék, 1800 körül, bronz poncolt díszítéssel, utólagos "M.M." véséssel
1712. tétel
Széder tál
Nyugat - Európa, 18. sz. második fele, ón, vésett díszítéssel, peremén az imarendre vonatkozó felirattal, belsejében az "áldozat", "torma" és "macesz" szavakkal, elmosódott jelzéssel
1713. tétel
Fedeles tál
Ausztria, 19. sz .eleje, ón
1714. tétel
Gyömbértartó
német, 19. sz., ón, csavaros tetőn bélyegzővel, testen vésett WM monogrammal, kis sérüléssel