Csésze és alj
Khösterle, Thun gróf porcelángyára, 1842, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott TK és 42, aranyozás kopott
1837. tétel
Csésze és alj
Herend, 20. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, indiai kosár mintával, talpán máz feletti kék jelzet és masszába nyomott Herend felirat
1838. tétel
Csésze és alj
Bécs, 1808, festett, aranyozott porcelán, alján máz alatti kék jelzet és masszába nyomott 808, tányéron kis kopással
1839. tétel
Csésze és alj
Meissen, 19. sz. közepe, festett porcelán, alján máz alatti kék jelzettel és masszába nyomott 66 számmal
1840. tétel
Dobozka
Bécs, 1828, festett, aranyozott porcelán, alján máz alatti kék jelzet és 28-as benyomott számozás
1841. tétel
Pierrot
Goebel, 20. sz. közepe, festett porcelán, jelzett az alján, sérült
1842. tétel
Dobozka
Bécs, 1826, festett, aranyozott porcelán, alján máz alatti kék jelzet és 1826 benyomott számozás, fedelén kis csorbulás
1843. tétel
Csésze és alj
Elbogen, 1836, festett, aranyozott porcelán, talpakon masszába nyomott bélyegző és 836 számozás
1844. tétel
Csésze és alj
német, 20. sz. eleje, aranyozott porcelán, art deco motívumokkal, jelezve az alján
1845. tétel
Csésze és alj
Bécs, 1825, festett, aranyozott porcelán, felirattal