Lányka
francia, 19. sz. első fele, faragott csont, fa talpazaton, sérült, hiányos
1787. tétel
Szabad művészetek templomában és Telemachos
német, 19. sz. közepe, verre eglomise technika, sérült
1788. tétel
Falikép
Bécs, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, A szabin nők elrablása jelenettel, j.l.: Sibl. pinx jelzettel, jelzett a hátoldalán
1789. tétel
József és Putifárné
KPM, Berlin, 19. sz. vége, festett porcelán, ho.: masszába nyomott KPM jellel, faragott, aranyozott keretben
1790. tétel
Baba
Mayer and Fels, 19. sz. vége, faragott, festett fa test, festett biszkvit porcelán, jelzett: M.+F. 48.8., sérült
1791. tétel
Díszváza
Sévres (?), 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, mitológiai jelenettel, delfineket formázó fülekkel, jelezve az alján és fedelében máz alatti kék jellel
1792. tétel
Díszváza
1793. tétel
Díszváza
Fischer Emil, Budapest,1890 körül, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: Fischer Emil, Budapest, és masszába nyomott 461-es szám, fach.: 461.a, des: 426, aranyozása kissé kopott
1794. tétel
Vénusz és Ámor
KPM, Berlin, 1900 körül, festett porcelán, ho.: masszába nyomott jellel és párizsi kereskedő címkével, aranyozott díszkeretben
1795. tétel
"Nád"
Bécs, 1900 körül, Friedrich Goldschneider Manufaktura, festett terrakotta, formaszám: 2437, j. ho balra: Gambeauche, és jelezve ho.: Friedrich Goldscheider Wien, apró sérüléssel
1796. tétel
Puttó kagylóval
olasz, 19. sz. vége, faragott alabástrom, j. hátul: Pauli R., lámpává alakítva
1797. tétel
Dézsa
Herend, Karl Anton, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, talpon fekete tus szignó, egyik fül hiányzik
1798. tétel
Potpouri tartó
Messein, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, tetején vadgesztenyével, alján máz alatti kék jelzettel és "F44" karcolt számmal, apró sérüléssel
1799. tétel
Dísztányér
Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1900, festett, aranyozott, áttört porcelán, "Un ministre de cucurbitus" felirattal, jelezve a ho.: Fischer Vilmos Kolozsvár, 1900
1800. tétel
Tányér
Samson, Meissen-másolat, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, alján máz alatti kék jelzet, 57-es formaszám és arany S betűjel, peremén kis kopással
1801. tétel
Dísztányér
Herend, 1872, áttört peremű, festett, aranyozott porcelán, alján máz feletti kék jelzet és kék 1872-es évszámmal
1802. tétel
Tányér
Herend, 1880 körül, festett fajansz, jelezve az alján: máz alatti kék koronás címeres jellel, apró sérüléssel
1803. tétel
Tányér
Herend, 1900 körül, festett porcelán, alján máz feletti kék jelzet és masszába nyomott FS Herend bélyegző, kopott
1804. tétel
Füles tál
Tata, Fischer Mór és fia, 1890 körül, festett, aranyozott Meissen-i fehérporcelán, máz feletti koronás címer FDT jelzettel, felül jelzett Meisseni jel
1805. tétel
Füles tál
Tata, Fischer Mór és fia, 1870-80 körül, festett porcelán, jelezve az alján: FDT máz alatti kék jelzettel, festett porcelán