Pillérkomód
német, 1830 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, hat fiókkal, felül zárható résszel
921. tétel
Trümó
Daniel Hofschreinerei, München, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, feketére pácolt oszlopokkal
922. tétel
Kétajtós szekrény
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, sérült, hiányos
923. tétel
Írószekreter
924. tétel
Szófa
magyar, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon aboskőris borítással, sérült, felújításra szorul
925. tétel
Emeletes írószekreter
926. tétel
Írószekreter
magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, sárgaréz veretekkel, zárszerkezetek pótoltak, sérült, felújításra szorul
927. tétel
Kanapé
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, felújított kárpitozással
928. tétel
Smizett
osztrák, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, festett és aranyozott kariatida figurákkal, egy kulccsal, felújított
929. tétel
Szalonasztal
930. tétel
Írókomód
931. tétel
Kártyaasztal
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, négy kis fiókkal, faragott diófa lábazaton, kis sérüléssel
932. tétel
Vitrin
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, bükkfa oszlopokkal, faragott, aranyozott díszítéssel, alul egy fiókkal, hátoldalán tükörrel
933. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült
934. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, felső fiókban négy rekesszel, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
935. tétel
Vitrin
osztrák, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással
936. tétel
Íróasztal
937. tétel
Kandalló óra
938. tétel
Kandalló óra
939. tétel
Smizett
osztrák, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, négy fiókkal, kis sérüléssel