Dísztál
1201. tétel
Kávészervírozó készlet
1202. tétel
Tálca
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Klein Mózes mesterjegy, kerek forma nyolcszöges peremmel, 4 rátétes szalagcsokor dísszel
1203. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, fémnyomott, préselt, gépi vésett díszítéssel
1204. tétel
Kávéskanna és tejkiöntő
1205. tétel
Dísztál
spanyol (?), 19. sz. vége, ezüst, kivehetetlen mesterjegy, áttört, csipkézett díszében madarakkal és szőlőfürtökkel
Tálca
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SI" mesterjegy, téglalap forma, keskeny, szecessziós peremmel, vésett ML monogrammal
1208. tétel
Cukortartó doboz
1209. tétel
Cukordoboz
1210. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
Fűszertartó pár
francia, 1820 körül, antik ezüst, Lebrun jelzettel, oroszlánkarmos lábakon, emelt, bordázott talp, színtelen csiszolt üvegbetéttel, üvegen apró csorbulásokkal
1213. tétel
Füles kínáló tálka
20. sz. második fele, 1966-1999 közötti budapesti fémjel, 800 ezrelékes ezüst öntvény, "HI" mesterjegy, 19. század végi edényről öntött forma
1214. tétel
Fűszertartó
német (?), 19. sz. eleje, 13 latos antik ezüst, "GLC" mesterjegy, kerek talpon, plasztikus hattyús szár, öblös fésűkagylós tálkával
Kancsó
1217. tétel
Stampedlis pohár, 6 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, színtelen üvegekkel, 1 db későbbi pótlás
1218. tétel
Fűszertartó pár
19. sz., 1814-1953 közötti holland fémjel, 833 ezrelékes antik ezüst, "ITO" mesterjegy, empire stílusú delfinfejes lábakon áttört kosár, színtelen üveg betétekkel, apró csorbulással