Csészepár és alj
Nymphenburg, 1900 körül, aranyozott porcelán, koronás díszítéssel
1847. tétel
Kétszemélyes kávéskészlet
1848. tétel
Kávéskanna és csésze
Bécs, 1803, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján máz alatti kék jellel és masszába nyomott 803 évszámmal, fedelén kis sérüléssel
1849. tétel
Kávéskanna és csésze
Bécs, 1806, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz alatti kék jellel és masszába nyomott 06 évszámmal
1850. tétel
Csésze és alj
német, 19. sz. első fele, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzet és a tányéron FB jelzés
1851. tétel
Csésze és alj
magyar, 19. sz. második fele, aranyozott porcelán, "Szívet szívért és hívet hívért" feliratokkal, hajszálrepedésekkel
1852. tétel
Csésze és alj
osztrák (?), 19. sz. vége, aranyozott porcelán, talpán vörös "C1516" írott jelzet, apró sérüléssel
1853. tétel
Dísztál
Herend, 20. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, Siang noir minta, 3 lábon álló kagyló tál, alján kék és masszába nyomott jelzet
1854. tétel
Díszkancsó
Herend, 20. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, Siang noir minta, kék jelzettel és 6680 formaszámmal, fül illesztéseknél restaurált
1855. tétel
Díszváza
Elbogen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján masszába nyomott gyári jelzet és 844,8 számozás
1856. tétel
Fedeles váza
Herend, 1944, festett porcelán, "chinoiserie" dekorral, az alján máz alatti kék jellel, formaszám: 6553, fedele javított
1857. tétel
Díszváza
Herend, 20. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, áttört díszítéssel, talpán máz feletti kék jelzet és 6712 karcolt szám
1858. tétel
Vázapár
1859. tétel
Kaspó
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett fehércserép, jelezve az alján körpecséttel, formaszám: 7873
1860. tétel
Díszváza
1861. tétel
Díszváza
1862. tétel
Díszváza
1863. tétel
Teás- és kávéskészlet, 6 db
1864. tétel
Dísztál
Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, plasztikus díszítéssel, jelezve az alján: masszába nyomott Fischer I. Budapest, formaszám: 365
1865. tétel
Falitál
Fischer Ignác (?), Budapest, 1900 körül, aranyozott, festett, karcolt díszítésű fehércserép