Cartel óra
974. tétel
Ülőke
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, felújított
975. tétel
Konzolasztal tükörrel
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, aranyozott blondelmassza díszítéssel, konzolasztalon márványlappal, kis sérüléssel
976. tétel
Trümó
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon aranyozott és lakkfestett díszítéssel, gyöngyház berakással, kínaizáló jelenetekkel, felül egy fiókkal, kis sérülésekkel
977. tétel
Florentin tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel
978. tétel
Florentin tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa
979. tétel
Falióra
francia, 1860 körül, feles ütős szerkezet, aranyozott bronz tokban, zománcozott számlapján "Bontemps Azarin" jelzett, működőképes