Cukordoboz
cseh, 19. sz. második fele, csiszolt, kék kalcedon üveg, sárgaréz szerelékkel, kulcs hiányzik
1690. tétel
Púderszóró
Pest, 20.sz eleje,1867-1936 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüstkupakkal, Bachruch Antal mesterjegyével, kék kalcedon üveggel, apró sérüléssel
1691. tétel
Tál és pohár
osztrák, 19. sz. közepe, kék csontüveg, vésett "IB" monogrammal
1692. tétel
Kézmosó és öblítő tálka
Zemplén, 19. sz. vége, sötétkék fújt üveg
1693. tétel
Díszváza
osztrák, 1900 körül, kékszínű fújt üveg ezüstnitrát díszítéssel
1694. tétel
Kézmosó és öblítő tálka
Zemplén, 19. sz. második fele, türkizzöld üveg
1695. tétel
Kézmosó tálka, 2 db
Zemplén, 19. sz. vége, világoskék és rózsaszín fújt üveg, kéken kis csorbulás
1696. tétel
Dísztál
WMF, 1920 körül, Ikora üveg, színezett, repesztett felülettel
1697. tétel
Palack pár
olasz, 1900 körül, csiszolt, színtelen üveg, köszörült díszítéssel, nyakán 800 ezrelékes ezüst gyűrűvel, egyik dugó javított
1698. tétel
Jeges kancsó
Murano, 20. sz. eleje, színtelen üveg, repesztett, jégüveg technikával, csavart füllel, belső üveggel
1699. tétel
Ércet törő bányász
Kisgaram, (Rhonic), 1820 és 30 között, öntöttvas, Modellőr: Leopold Förster, Irodalom: Pusztai László: A magyar öntöttvasművesség, Műszaki Kiadó, Budapest, 1978, 87. oldal, 115. kép
1700. tétel
Áttört tányér
Munkács- Selesztó, 19. sz. közepe (Bereini minta után), öntöttvas, Irodalom: Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség, Műszaki kiadó, Budapest, 1978, 114. oldal, 151 kép
1701. tétel
Áttört tányér
Ruszkabánya(?), 19. sz. közepe, öntöttvas, Irodalom: Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség, Műszaki kiadó, Budapest, 1978, 98. oldal 132. kép
1702. tétel
Fedeles doboz
Kisgaram (Rhonic), 19. sz. vége, öntöttvas
1703. tétel
Mozsár
magyar, 19. sz., bronz savmaratott díszítéssel, magyar és nemesi címerekkel, vadászjelenettel, 1765 évszámmal, törő hiányzik, kis sérüléssel
1704. tétel
Áttört tányér
magyar, 19. sz. második fele, öntöttvas