Pálmacsillár VÉDETT - NO EXPORT
1060. tétel
Türkmén "Tekke Engszi" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
1061. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, régi javításokkal, kopott
1062. tétel
Iráni "Kaskai Shiraz" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás